W meczu barażowym ligi wojewódzkiej juniorek młodszych wygraliśmy z MKS Lublin 41:16!! Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy do 1/16 mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Turniej odbędzie się w dniach 29-31 marca w Kielcach. Na zawody pojedziemy z nadziejami na awans do dalszych etapów.

Tylko początek meczu barażowego był wyrównany, gdy tablica wyników wskazywała remis 3:3. Kolejne minuty pokazywały zwiększające się na naszą korzyść różnice w każdym elemencie gry. Pierwsza połowa zakończyła się naszą wygraną 19:8.

W drugiej połowie przewaga juniorek młodszych UKS Roxa była jeszcze wyraźniejsza. Nasz zespół zaprezentował bardzo dobrą obronę i wzorową organizację ataku szybkiego. Świetna gra naszych zawodniczek sprawiła, że spotkanie było jednostronnym widowiskiem, które zakończyło się naszym zwycięstwem różnicą aż 25 bramek!

UKS Roxa Lublin – MKS Lublin 41:16 (19:8)

bramki: Kawka 13, Jasińska 10, Suwała 6, Lemiech 6, Zdziebłowska 3, Zając 2, Dąbska 1